Yhteystiedot

Suomen Energianeuvonta Oyj

Suomen Energianeuvonta Oyj on riippumaton sähkömarkkinoihin keskittynyt informaatioteknologian palveluita tuottava yritys. Olemme valtakunnallinen toimija. Yhtiön päätoimipaikka sijaitsee Alavieskassa. Muut kiinteät toimipaikat sijaitsevat Helsingissä.

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@senoyj.fi.

Keskustie 7, 85200
Alavieska

Hollantilaisentie 36 A 10, 00330
Helsinki

Yhteystiedot

Tanja Sotka

COO, suurasiakkaat, Pohjoismaat
045 2744 184
tanja.sotka@senoyj.fi

Ville Knaapila

suurasiakkaat, EnergiaGuru® M & L
046 8500 856
ville.knaapila@senoyj.fi

Riku Isotalus

pääanalyytikko
050 302 4986
riku.isotalus@senoyj.fi

Soile Niskala

050 543 1070
soile.niskala@senoyj.fi

Henna Ahoranta

it-kehitys- ja tukipalvelut
044 238 1571
henna.ahoranta@senoyj.fi

Aleksanteri Marttila

suurasiakkaat, EnergiaGuru® M & L
050 4687 277
aleksanteri.marttila@senoyj.fi

Jere Allonen

suurasiakkaat, EnergiaGuru® M & L
044 9731 407
jere.allonen@senoyj.fi