Yhteystiedot – Suomen Energianeuvonta Oyj

Yhteystiedot

Suomen Energianeuvonta Oyj

Suomen Energianeuvonta Oyj on riippumaton sähkömarkkinoihin keskittynyt informaatioteknologian palveluita tuottava yritys. 

Hovioikeudenpuistikko 16, 65100 Vaasa

ASIAKASPALVELU

Tavoitat asiakaspalvelumme arkisin kello 9-15.

  • Puhelinnumero 020 1443 990
  • Sähköposti: info@senoyj.fi

Tai käytä yhteydenottoon suoraan verkkolomakettamme

MYYNTIPALVELU

 

TOIMITUSJOHTAJA 

Jukka Nygren

Yhteystiedot

Aleksanteri Marttila

Suurasiakkaat
050 4687 277
aleksanteri.marttila@senoyj.fi

Mika Rantanen

Myyntipäällikkö
041 319 2942
mika.rantanen@senoyj.fi

Jukka Nygren

Toimitusjohtaja
050 453 6300
jukka.nygren@senoyj.fi

Jaakko Tuomi

Asiakkuuspäällikkö
050 543 1070
jaakko.tuomi@senoyj.fi

Riku Isotalus

Pääanalyytikko
050 302 4986
riku.isotalus@senoyj.fi

Henna Ahoranta

IT-kehitys- ja -tukipalvelut
044 238 1571
henna.ahoranta@senoyj.fi

Osoite:

Suomen Energianeuvonta Oyj

Hovioikeudenpuistikko 16, 65100 VAASA

Y-tunnus: 2387587-0

 

Laskutustiedot:

Suomen Energianeuvonta Oyj

Y-tunnus: 2387587-0

Verkkolaskuosoite: 003723875870

Välittäjä: Maventa

Välittäjätunnus: 003721291126

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut  osoitteella:

Suomen Energianeuvonta Oyj

23875870

PL 100

80020 Kollektor Scan